Kontakt

Jiří Maleček – Director

jmalecek@mcatering.cz
+420 603 215 039

Monika Malečková – Assistant

mmaleckova@mcatering.cz
+ 420 603 215 054

M-Catering spol. s r.o.

U Slovanky 1388/5a
182 00 Praha 8
Czech Republic
IČO: 25099671
DIČ: CZ25099671
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 49595

Náš tým

Jiří Maleček

Jiří Maleček

Director
jmalecek@mcatering.cz
+420 603 215 039

Zakladatel a majoritní majitel firmy.
Skvělé jméno M-Cateringu na trhu cateringových služeb je především výsledkem jeho práce. Rád osobně dohlíží na celý průběh příprav a realizací všech eventů. Pokud nepracuje, věnuje se některému z oblíbených sportů, nejčastěji jachtingu.

Monika Malečková

Monika Malečková

Office manager
mmaleckova@mcatering.cz
+ 420 603 215 054

Monika s námi pracuje od roku 2000. Ve firmě má na starosti veškerou administrativu včetně účetnictví. Bez jejího smyslu pro řád a pořádek bychom se často ztráceli v záplavách administrativy a procesů. Jejím velkým koníčkem jsou ruční práce, hlavně háčkování a drátkování.

Mercedes Melicharová Duda

Mercedes Melicharová Duda

Event manager
mmelicharova@mcatering.cz
+420 736 630 971

Mercedes měla k M-Cateringu vždy blízko. Řadu let pro nás pracovala externě a tato dlouhodobá spolupráce vyústila v její aktuální pozici Event manažerky. Na starosti má krom jiného několik našich projektů, stará se nám o administrativu a účetnictví. Jejím největším koníčkem je jednoznačně sport a to zejména jumping, zimní sporty a cyklistika. Zbytek volného času čte a tráví čas v přírodě s rodinou.

Aneta Frydrychová

Aneta Frydrychová

Event manager
aneta@mcatering.cz
+420 607 034 351

Aneta posílila náš tým v letošním roce po absolvování studia na vysoké hotelové škole. Ve společnosti by ráda využila své dosavadní zkušenosti z cateringů, kterým se věnuje od svých patnácti let. Jejím hlavním cílem je spokojenost klientů naší společnosti. Zajistí pro Vás kompletní cateringové akce s vynikajícím menu, skvělou organizací a profesionálním personálem. Práce v gastronomii je pro ni zároveň i koníčkem.

Natálie Bakhareva

Natálie Bakhareva

Pokladní

Natálie je naše milá a usmívavá pokladní. Pochází z Kazachstánu a v Brně vystudovala Vysokou školu, odbor: Chemie a technologie potravin. Od listopadu 2018 je u nás zaměstnaná jako pokladní a jak sama říká, je to prý její nejlepší práce jakou kdy měla a moc jí baví. Ve svém volném čase se věnuje ráda focení a zpívání. Baví ji hlavně popová hudba a zpívá taky ve sboru.

Tomáš Krubner

Tomáš Krubner

šéfkuchař

Pracoval v restauraci Svatý Václav, kde spolupracoval s Martinem Buskem. Prošel řadou seminářů u Andrea Acordia a na předchozí pozici zastával funkci zástupce šéfkuchaře. Poslední roky byl zaměstnaný jako šéfkuchař v Jihoměstském pivovaru. Mezi jeho největší koníčky patří cyklistika, rybaření a v zimních období lyžování. Ve volných chvílích se rád věnuje svojí rodině.

Roman Synek

Roman Synek

zástupce šéfkuchaře

Vystudoval jsem školu Hotelnictví a gastronomie v hotelu Internacionál. Po studiu jsem pracoval v Grand Hotel Bohemia Praha v restauraci Franz Josef. Po tom jsem vařil v restauraci Občanská plovárna. Po dvanácti letech jsem odešel do restaurace Villa Richter, kde jsem pracoval na pozici zástupce šéfkuchaře. Mezi mé záliby patří cestování, jídlo, letní a zimní sporty.

Tadeáš Synek

Tadeáš Synek

kuchař

Několik let jsem pracoval v thajské restauraci Občanská plovárna, kde jsme se velice často věnovali rautům. Dále jsem pracoval v restauraci Villa Richter. Mezi mé záliby patří sport – především běh, běžecké lyžování a cyklistika.

Jakub Schroth

Jakub Schroth

kuchař

Jakub pracoval v hotelu Duo na Proseku. Další zkušenosti získal v restauraci Na Šutce, kde připravoval pastu a dezerty. Mezi jeho největší záliby patří sport – basketbal, fotbal a plavání.

crossmenu