Jeden dodavatel pro celou akci

Vaši hosté se na chvíli stanou i našimi hosty. Chceme, aby na naši společnou práci vzpomínali ještě dlouho, samozřejmě s úsměvem a řadou hezkých vzpomínek. Chceme, aby se k Vám vraceli – a Vy pak spolu s nimi zase k nám.
Připravujeme všechny typy firemních i soukromých akcí – koktejly, barbecue, recepce, barmanské show či bankety. Disponujeme kompletním cateringovým vybavením včetně mobilní digitální udírny. Akci díky tomu připravíme na zelené louce, historickém hradě nebo moderní tovární hale – prakticky kdekoliv, kde si vyberete.
I když je naší hlavní specialitou catering, běžně zajišťujeme i ostatní služby: výběr prostor, jejich vybavení, dekorace, program, hostesky a řadu dalších.
Akce organizují výhradně zkušení a spolehliví specialisté. Pracujeme pouze s prověřenými dodavateli. Za vysokou kvalitu cateringu i doprovodných služeb ručíme vlastním jménem, které má v oboru váhu.

Koktejl

Zdánlivě jednoduchá akce. Pro dosažení požadovaného efektu ale zdaleka nestačí jen intenzivní práce s chuťovými pohárky hostů: velkou péči je třeba věnovat i vizuální stránce. Pokaždé je to výzva… a právě proto nás koktejly baví.
MCatering koktejl

Konferenční servis

Očekávání hostů lze naplnit, ale také předčit. Ať už se jedná o obyčejné občerstvení pro Coffee break nebo pracovní oběd, umíme jej ozvláštnit a doručit ve skvělé kvalitě, kterou konzumenti zaznamenají a ocení.
MCatering konferenční servis

Recepce

Pryč s nudou! Konečně prostor pro live cooking a ochutnávky specialit, prezentované přímo kuchaři. Pro konzervativní část hostů zajistíme výtečné a kvalitní stálice, objevitelům ale dejte možnost zažít malou gastronomickou premiéru.
MCatering recepce

BBQ

Barbecue na oblibě nikdy neztratí. Neformální formát akce dává prostor pro změnu stylu. Co takhle vyzkoušet čerstvě uzeného lososa? Připravíme Vám ho na vlastní mobilní digitální udírně. A nebo společně vymyslíme něco dalšího…
MCatering BBQ

přehledné a rychlé nabídky

Nabídku zajištění akce Vám zašleme obratem, v přehledné a srozumitelné podobě. Stačí upřesnit charakter akce, počet hostů, místo (typ lokace) a požadovaném rozsahu doprovodného programu.

pevný základ s řadou doplňkových služeb

Zajišťujeme vhodné prostory pro pořádání společenských akcí, ozvučení a osvětlení, perfektní catering, květinovou výzdobu, hudební produkce, vystoupení populárních osobností, hostesky, dopravu hostů a dlouhou řadu dalších služeb.
Opravdový pocit pohodlí je souhrnem řady zdánlivých maličkostí. Myslíme na ně za Vás.
Služby MCatering

spolehlivost, zkušenost a kvalita jako záruka úspěchu

Vaši hosté se stávají i našimi hosty. Chceme, abyste se k nám opakovaně vraceli. Proto akce organizují výhradně zkušení a spolehliví specialisté. Pracujeme pouze s prověřenými dodavateli. Za vysokou kvalitu cateringu i doprovodných služeb ručíme vlastním jménem, které má v oboru váhu.
Sledujeme nejnovější trendy, pravidelně se účastníme oborových seminářů a konferencí. Všichni naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením a účastní se řady odborných seminářů.

vybavení pro všechny typy lokací

Disponujeme kompletním vybavením, potřebným k pořádání slavnostních a společenských akcí. Akci díky tomu připravíme na zelené louce, historickém hradě nebo moderní tovární hale – prakticky kdekoliv, kde si vyberete.
Vybrané prostory můžeme vybavit, židlemi, dobovým nábytkem, moderní konferenční technikou. Naši partneři pro Vás postaví kompletní scénu, připraví impozantní ohňostroj, zajistí fotografie, natočí videozáznam.
crossmenu